Proč si nechat vyrobit nábytek nebo kuchyni u nás? 

Proč byste si měli vybrat kuchyň nebo nábytek právě od nás? Nabízíme úplný rozsah služeb - zaměření, návrh kuchyně či jiného nábytku, 3D návrh, výrobu, montáž a v neposlední řadě servis námi vyrobených kuchyňských linek, obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, koupelnového nábytku a ostatního nábytku.

Nábytek a kuchyně z vlastní výroby

Aby komplexně navržená kuchyně nebo nábytek přinášely zákazníkovi vysokou kvalitu života, musí splňovat materiálové, dispoziční a ergonomické požadavky. Výběr kvalitních materiálů a precizní úroveň zpracování jsou jednoznačným pilířem naší společnosti. Při výrobě používáme dýhované materiály, materiály stříkané do vysokého lesku, případně matu a samozřejmě laminované velkoplošné materiály - tak v základních dekorech, jakož i v trend kolekcích a v nejnovějších designech. Samozřejmostí je používání kamene, umělého kamene a nerezových doplňků, v kombinaci se sklem.

Vysoká kvalita českého výrobce

Firma ABC-NÁBYTEK s.r.o. je český výrobce nábytku a kuchyní. Kuchyňské linky a další interiérový nábytek produkujeme ve vlastní dílně v Čebíně s více než 20 letou zkušeností. Pracujeme v segmentu trhu, kde zákazník hledá vysokou kvalitu, spolehlivost, absolutní přesnost a skvělý design. Dodací lhůta je také důležitým faktorem. Naši pracovníci se starají o vaši 100% spokojenost.

Odborné plánování a poradenství

Osobní jednání je nezastupitelné. Společně s vámi najdeme optimální a kreativní prostorové řešení kuchyně a vytvoříme 3D návrh. Na základě návrhů vybereme definitivní podobu nové kuchyně nebo nábytku a přizpůsobíme ji vašim požadavkům.

Zaměření kuchyně nebo nábytku

Plánování kuchyně nebo jiného nábytku můžeme přirovnat k práci krejčího, kde je samozřejmostí na milimetr přesné zaměření. Na základě toho dokážeme se zkušenostmi a citem spojovat přání našich zákazníků s barvami, materiálem a vytváříme dokonalý design.

Montáž kuchyní a nábytku

Je pro nás samozřejmostí, že na námi vyrobený nábytek a kuchyně poskytujeme profesionální montáž. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci se postarají o montáž kuchyňské linky, jakož i osvětlení, kuchyňských dřezů a spotřebičů. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis námi vyrobeného nábytku.

Máte – li zájem, navštivte naše kuchyňské studio v Čebíně.